Шановні освітяни, учні  11-х класів, батьки учнів!

Враховуючи значні зміни, що стосуються організації та проведення у 2020 та 2021 роках ЗНО та моніторингових досліджень якості освіти, зокрема PISA-2021, значну кількість осіб, яка потребує оперативного донесення всієї інформації, коментарів, обміну думок, консультацій щодо умов, формату проведення ЗНО, було прийнято рішення про створення на порталі «Освіта Рівненщини» у розділі «Загальний форум» актуальних тем (ЗНО, ДПА, моніторинг якості освіти), доступ до яких би мали не лише зареєстровані користувачі (вчителі, педагоги, адміністрація закладів освіти тощо), а й учні, їх батьки, широке коло громадськості.

Детальніше: ЗНО-2020

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти уже повідомляв про новації зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), що чекають на учасників у 2018 році.
Найвагомішою зміною є те, що в тесті з іноземної мови з’являється нова частина - аудіювання, чи як ще його називають «Розуміння мови на слух». Фактично, це прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них у тестах з англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Детальніше: Новації ЗНО у деталях

  1. Зовншнє незалежне оцінювання http://www.lvtest.org.ua/kontakty/lrtsoyao
  2. Програми підготовки до ЗНО       http://www.lvtest.org.ua/zno-2017/prohramy-zno-2017
  3. Пробне  ЗНО http://www.lvtest.org.ua/zno-2017/probne-zno-2017
  4. Підготовка до ЗНО http://www.lvtest.org.ua/zno-2017/pidhotovka-do-zno-2017
  5. Тести минулих років    http://www.lvtest.org.ua/testy-zno-mynulykh-rokiv 
  6. Документи       http://www.lvtest.org.ua/dokumenty