Табір відпочинку "Країна Веселкова» працював на базі Рівненської загальноосвітньої школи I-III ступенів №25.

Метою діяльності пришкільного табору є реалізація прав кожної дитини на повноцінний відпочинок, оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб в літній канікулярний час.

Основним змістом виховної діяльності табору є забезпечення необхідних умов для змістовного відпочинку, організації дозвілля дітей і підлітків, формування здорового способу життя, творчого і духовного розвитку.

Детальніше: Звіт про роботу пришкільного табору відпочинку "Країна Веселкова"

Ось і промайнуло три незабутніх тижні перебування у пришкільному таборі «Країна Веселкова».

Останній день табору виявився незабутнім і трохи сумним. Смачно поснідавши, діти подякували усім працівникам кухні за їхню невтомну працю. Адже кожного дня вони готували смачні та апетитні страви, накривали на столи та завжди з посмішкою зустрічали галасливу дітвору.

Детальніше: День закриття табору

14 червня  у пришкiльному таборі “Країна Веселкова” 

Рівненської ЗОШ №25   відбувся День здорового гумору під назвою «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!» І хоча всі звикли святкувати День гумору 1 квітня, діти з нетерпінням чекали цього дня. Сьогоднішній день пройшов з піднесеним настроєм, адже всі дотримувалися золотого правила: “Сміх – це здоров’я! Смійтеся на здоров’я!”.

Детальніше: День здорового гумору

Весело та цікаво пройшов  «День «Навпаки» у таборі « Країна Веселкова». До дітей у гості приїхав Луцький ляльковий театр з програмою «Пригоди африканських звірів», який  зацікавив присутніх цікавими пригодами.

Найбільше задоволення  вихованці отримали від конкурсу

Детальніше: День «НАВПАКИ»

День спорту  у таборі "Країна Веселкова" розпочався на шкільному майданчику з традиційної ранкової гімнастики  та лінійки.

Після сніданку діти відправилися до Рівненської пожежної частини №1, де  ознайомилися  з професією пожежника. А також до Рівненського краєзнавчого  музею, в якому дізналися про природу рідного краю, про історію рідного міста.

Детальніше: День спорту