Згідно із планом роботи міського консультативного пункту 10 листопада у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №25 відбулося чергове засідання керівників Шкільних служб порозуміння та підлітків-медіаторів. Із учнями гімназії «Гармонія», РУГ, ЗОШ № 19, 25, 28  координатором  Шкільної служби порозуміння, практичним психологом РУГ Баранюк Світланою Леонідівною було проведено тренінгове заняття. 

Детальніше: Зустріч із підлітками-медіаторами у ЗОШ №25

Цікаві та пізнавальні зустрічі відбулися 25 і 27 жовтня в учнів 4-А та 4-Б Рівненської загальноосвітньої школи №25 із підлітками-медіаторами Шкільної служби порозуміння. На імпровізованому занятті школярі з'ясовували, що ж таке «дружба», який він – справжній друг, розповідали про своїх друзів.

Детальніше: Підлітки-медіатори працюють

     Якщо:

  • Дитину постійно критикують, вона вчиться ненавидіти;
  • Дитину висміюють, вона стає замкнутою;
  • Дитину хвалять, вона вчиться бути шляхетною;
  • Дитину підтримують, вона вчиться цінувати себе;

Детальніше: Майбутні першокласники

У процесі навчання у школі дитина переходить через ті чи інші кризові етапи, кожний із яких має свою специфіку, свої проблеми, що потребують особливої уваги педагогів, батьків та психологічної служби навчального закладу. Одним із цих етапів є прихід шестирічок до школи.

Детальніше: Моя дитина - першокласник

1.  Виявляйте свою любов до дитини, дайте їй зрозуміти, що ви любитимете її завжди, за будь-яких обставин. Але слідкуйте за тим, щоб ваша любов не перетворилась на вседозволеність, встановіть чіткі межі дозволеного і завжди неухильно дотримуйтеся встановлених заборон і дозволів.

Детальніше: Рекомендації щодо виховання