Добігає кінця ще один рік. Для когось він став черговою підкорено вершиною, великим кроком до самовдосконалення. А для учнів 1-І класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №25 часом знайомства та відкриття основ граматики й математики, таємниць навколишнього світу й мистецтва.

Адже у Новій Українській Школі 33 вихованці разом із класним керівником Сафронюк Інною Іванівною упродовж чотирьох місяців плідно працювали, перетворювалися на справжніх здобувачів освіти, що за допомогою гри та новітніх технологій навчилися читати й писати, виконувати найпростіші математичні задачі, дізналися багато нового.То ж настав час відпочити. Напередодні під класною ялинкою школярі знайшли подарунки від Святого Миколая, а в передостанній день навчання він і сам завітав до них на свято. І не один, а із професіоналами-аніматорами, які розважали і дітей, і батьків. Тішили колективним виконанням пісень, танцювальними флешмобами, бульбашковим шоу, майстер-класом від фокусника. А ще майстерними фотознімками та грим-масками. І звичайно, солодкими смаколиками зі здоровенної торбини. Свято вдалося. Мандрівка шкільними стежками продовжується.

Бухтіярова С.П.,

голова батьківського комітету 1-І класу ЗОШ №25