Магію передноворічних свят для кожного створює аромат апельсинів, різноманітні фотозони у місті, ошатні ялинки, море електровогників. А для школярів, особливо в переддень канікул, справжню святкову атмосферу створили актори Рівненського академічного українського музично-драматичного театру. Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №25 не зраджує традиціям і кожного року для своїх вихованців організовує новорічне дійство саме тут. Але цього року побачене нами перевершило усі сподівання.

Казка, точніше детективна пригода «Зелена борода», була поставлена у кращих традиціях телевізійних шоу «Україна має талант» та «Х-фактор». Адже актори на сцені перетворювалися з інопланетних злочинців, викрадали атрибути нового року, літали над верхівками дерев. А глядачі стали учасниками таємничого розслідування: впізнавали сліди, допомагали Сніговикам-поліцейським, спостерігали у веб-камери, танцювали й співали. Та отримали масу позитивних емоцій і великий зрад святкової енергії. Дуже раді, що у нашому місті влаштовують такі свята, що за рівнем сягають столичних та іноземних.

Бикова Л.В.,

класний керівник 6-Б класу ЗОШ №25