Досить незвично бути в ролі батьків, яких учитель кличе у школу. Але причиною є не порушення поведінки і проблеми з навчанням.  Запрошенням у Рівненську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. №25 20 грудня 2018 року стало відкрите заняття танцювального гуртка, який уже не перший рік працює у навчальному закладі.

Мамам і татам, бабусям і дідусям, братикам і сестричкам було приємно спостерігати, як рідні їм школярі лише за півроку хореографічних вправ з легкістю виконують різноманітні па та найскладніші елементи. А керівником є професіонал, людина своєї справи Олена Левчук, яка стала для своїх вихованців прекрасним наставником, умілим учителем. Навіть іноземні назви танцювальних рухів та поз для кожної дитини стали звичними для вивчення та виконання. А в тому, що діти навчилися багато за такий короткий проміжок часу, змогли переконатися учні та вчителі, які напередодні із задоволенням переглянули звіт гуртка у вигляді хореографічної постановки. Дуже вдячні Олені Олександрівні, яка змогла достукатися до кожного маленького серця, стати взірцем витонченості та пластики. А наприкінці заняття ще й посланцем Святого Миколая. Адже кожен отримав солодкі смаколики та слова подяки за працю та натхнення від вихователя.

Бикова Л.В.,

мама вихованки гуртка учениці 1-І класу