У цьому ще раз переконалися учні та вчителі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №25. А ще батьки, які завітали морозного ранку до актової зали, щоб побачити, яких успіхів досягли їхні діти – юні танцюристи, що займаються хореографією у шкільному гуртку (керівник Левчук О.О.).

На сцені був не простий звіт, а справжня колективна робота усіх, хто декілька разів на тиждень поспішає, щоб вивчати нові па й танцювальні композиції. І просто оздоровитися, адже кожен (і початківець із молодшої групи, й більш досвідчені гуртківці) має гарну поставу, чітку координацію рухів, відмінну пластику й неабияку спритність. А перед очима глядачів постали неймовірні україночки з гуцульським танцем, найменші вихованці з ритмічною прогулянкою, колективи із танцювальним асорті під ритми закордонних пісень. А на завершення – ще й справжня хореографічна казка «Снігова королева». І багато популярних пісень із репертуару вокальної студії, співаки якої прийшли підтримати юних митців. Атмосфера позитиву й неймовірної пристрасті танцю заполонила усіх.

Лукашенко В.І.,

заступник директора з виховної роботи ЗОШ №25