Популяризація здорового способу життя та формування ціннісного ставлення до власного здоров’я неможливі без наочного прикладу. У Рівненській загальноосвітній школі  І-ІІІ ст. №25 для спілкування зі школярами та інформування їх про особливості різноманітних видів спорту  запрошують відомих спортсменів. З цією метою у спортивному залі закладу відбулася зустріч представників однієї зі шкіл бойових мистецтв – кіокушинкай карате Унія України  на чолі з президентом обласної федерації  Євгеном Вєтровим та учнів 2-6 класів.

Варто сказати, що це не був звичний урок фізкультури. У ході показового тренування присутнім розповіли та продемонстрували основи так званого Кодексу (Доджо-кун), який сприяє вихованню воїна-кіокушина. У  розділі ката усі з захопленням спостерігали комплекс прийомів та сили дихання, а в розділі куміте побачили частину повноцінних поєдинків. Та, напевно, найбільше враження справили на усіх вправи із розбиванням дощок. Сподіваємося, юне покоління візьме за зразок власного вдосконалення серйозні моральні принципи, саморозвиток та самоконтроль, які є основою філософії кіокушинкай карате. Дякуємо Євгену Олекандровичу та його вихованцям за можливість спілкування із професіоналами своєї справи. Адже здоров’я – це найвищий пріоритет.