Уже традиційним у Рівненській загальноосвітній школі № 25 І-ІІІ ступенів стало проведення шкільного конкурсу дитячої творчості «Срібний апельсин. Був проведений «пошук» талантів, а їх виявилося багато. Найактивнішими учасниками конкурсу стали учні 5-6 класів.

Упродовж дня школярі із 5-9 класів показували свою майстерність та власні досягнення у номінаціях « Вокал», « Хореографія « Гра на музичних інструментах». Усі учні виступили чудово. Приємно було спостерігати надзвичайне захоплення і самовіддачу наших дівчат і хлопців. Танцюристи дуже емоційно змогли відобразити в танці свою душу. Крім того, всіх здивували своїм виступом учні 5-Б класу. Гра на флейті  Мельникової Вероніки пройняла глядачів. А юних  талановитих співаків, які в майбутньому досягнуть слави Тіни Кароль, виявилось  найбільше. Цей перелік можна продовжувати, адже учні нашої школи - найталановитіші.

Кондратюк Т.М.,

педагог - організатор ЗОШ № 25