З метою активізації профорієнтаційної роботи та розвитку військово-патріотичного виховання у Рівненську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. №25 завітав представник Рівненського обласного центру комплектування та соціальної підтримки, капітан штабу оперативного командування «Захід» Криницький Микола Олександрович.

На імпровізованому тренінгу для учнів 10-11-х класів офіцер не лише поінформував старшокласників про напрями діяльності ТЦК СП, серед яких вдосконалення порядку комплектування військ особовим складом та організація оборонно-мобілізаційної роботи; забезпечення та впровадження нової ефективної системи обслуговування та надання сервісних послуг з соціального захисту як військовослужбовців, так і членів їх родин, резервістів, ветеранів війни та пенсіонерів Збройних Сил та інших військових формувань України. А й у ході проблемної бесіди, спілкування у тісному колі зі старшокласниками порушив проблеми національної безпеки нашої країни та її суверенітету й територіальної цілісності,  необхідності виконання військового обов’язку, пов’язаного із строковою службою у лавах Збройних сил України. Найбільше здобувачів освіти зацікавили питання особливостей служби за контрактом, наявності мережі військових навчальних закладів, військових кафедр у вузах, матеріального забезпечення військовослужбовців. Загалом, основним меседжем, який намагався донести школярам військовий, стало повідомлення: служити у Збройних силах – престижно для дівчат і хлопців, і саме від них залежить, наскільки сильною, могутньою та патріотично налаштованою буде наша армія. Слава Україні!

Мороз І.В.,

учитель предмету «Захист Вітчизни» ЗОШ №25