«Пізнання починається зі здивування», - під таким девізом у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №25 з 27.01 по 31.01 проходив тиждень біології та природознавства за участю учнів 1-11 класів.

Розпочалися заходи  тижня оформленням колажу стіннівок «Мої домашні улюбленці», «Біологія – наука про природу». Організаторами виставок стали вчителі природознавства Іщенко Л.В., Мартинюк І.В. та класоводи 1-4-х класів.Учні надзвичайно зацікавились таким видом роботи, про що свідчить їх активність та кількість представлених робіт.

Свої знання з біології продемонстрували школярі 8-х класів, взявши участь у біологічній грі «Крок». Восьмикласники творчо підійшли до виготовлення емблеми і визначення назви команди. Переможцями стали учасники команди 8-А класу (вчитель Рачковська М.М.).

Розгадували таємниці життя, вивчали закони природи учні 7-х класів за допомогою гри «Пошук скарбів», у якій найкращими стали представники 7-А класу (вчитель Ковтун Т.А.).

Профорієнтаційний захід «Біологічні професії – віртуальне знайомство» виявився доцільним та корисним для випускників 9, 11 класів.

Любов до природи визначається не лише милуванням її красою, але й щоденним дбайливим ставленням до неї. Так і потурбувалися про птахів учні 1-4-х класів, виготовивши годівниці з підручних матеріалів та розмістивши свої роботи на деревах у рекреації школи, також щоденно підсипаючи туди зерно для пернатих.

Інтелектуальні здібності школярів 5-х класів розкрила вікторина «Світ природознавства», підготовлена вчителем Хоміч М.І.

Інформаційний прес-центр за участю 10-Б класу розробив профілактичні заходи щодо запобігання грипу, ГРВІ, коронавірусу, а учні   10-А у своїй стіннівці узагальнили правила раціонального та збалансованого харчування.

Для старшокласників у ході тижня було проведено й дебати «Вакцинація необхідна людині!?». В ролі опонентів та доповідачів виступали учні 11-А класу. (вчитель Ковтун Т.А.).

Учні 6-А класу подбали про озеленення кабінету, поновили його облаштування різноманітними кімнатними рослинами. Діти самотужки досліджували появу вегетативних органів рослин та висаджували їх у горщики зі свіжим ґрунтом.

Учні 9-их класів провели роботу з заселення та озеленення нового акваруму у кабінеті біології. (вчитель Ковтун Т.А.).

Під час тижня біології та природознавства вдалося здивувати та мотивувати до пізнання усіх учасників навчального процесу, а також виявити ентузіазм, ерудицію, творчість, практичні навички здобувачів освіти.

Учителі біології

Ковтун Т.А., Рачковська М.М.,