«Сонячний камінь», «сльози сосни» - саме так називають бурштин мешканці Полісся. 30 січня ці різнобарвні витвори природи спостерігали учні 8-В класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №25 у  музеї бурштину. В дітей викликала щире захоплення і сама будівля музею, яка є справжнім витвором мистецтва початку ХХ століття.

Школярі дізналися багато цікавих фактів про український бурштин: процес утворення каменю, який ніколи більше не повториться, вплив природних процесів на видобування, його якість, територію розповсюдження.

Цікавинкою стало споглядання за допомогою лупи самородків із комахами всередині. Один із найпривабливіших експонатів – бурштинова корона. Учні зацікавилися варіаціями коштовних намист, кулонів, амулетів, які мають не тільки естетичне, а й лікувальне значення. Незвичною новинкою була інформація про застосування бурштину в медицині.

Рачковська М.М.,

класний керівник 8-В класу ЗОШ №25