«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

Майже одразу після повернення із Швейцарії (м.Лозанна) у стіни рідної школи завітав наш випускник – Орест Коваленко, вихованець рівненської ДЮСШ №1. Та й привід досить вагомий: Орест став бронзовим призером  Зимових юнацьких Олімпійських ігор у біг-ейрі (лижна акробатика).

Чемпіона вітали всі: й учні, й учителі. А школярі із 6-В запросили спортсмена на свій урок фізкультури. Хлопець розповів про власний шлях становлення на сніговій спортивній дорожці фристайлу, про тернистий шлях до перемоги та про майбутні плани, дав свої настанови й поради майбутнім спортсменам, підсилив їхню віру в себе, в свої можливості та зазначив, що потужною, нелегкою працею та великим бажанням творяться перемоги. Учні, у свою чергу, побажали подальших звершень, успіхів та підкорення найскладніших вершин!

Загайна Л.М.,

класний керівник 6-В класу ЗОШ №25