2020 рік тільки розпочався, а ми не припиняємо радіти успіхам юних спортсменів Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №25. Лише нещодавно у стіни рідного навчального закладу завітав випускник Орест Коваленко – бронзовий призер Зимових юнацьких Олімпійських ігор. А вже маємо нових чемпіонів.

Детальніше: Наші учні – переможці й призери європейських турнірів

З метою пропаганди кращих здобутків та інноваційних напрацювань педагогічних працівників, поширення їх творчих досягнень, пошуку ефективних шляхів удосконалення освітнього процесу щорічно в області проводиться конкурс-ярмарок педагогічної творчості.  Не став винятком і 2020-ий. А ще більшою приємністю є те, що багато педагогів Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №25 виявили бажання поділитися з колегами своїми розробками у різних номінаціях І-го туру конкурсу.

Детальніше: Обласний конкурс-ярмарок

Хто не знає свого минулого,

той не вартий майбутнього

М.Рильський

Минають роки, надто швидко відлітають у вічність, а пам'ять залишається і зігріває людину, і в той же час рве душу на частини, коли вона згадує якісь події минулого.

Детальніше: День звільнення Рівного

З метою активізації профорієнтаційної роботи та розвитку військово-патріотичного виховання у Рівненську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. №25 завітав представник Рівненського обласного центру комплектування та соціальної підтримки, капітан штабу оперативного командування «Захід» Криницький Микола Олександрович.

Детальніше: Тренінг «Доброго дня, моє майбутнє!»

«Пізнання починається зі здивування», - під таким девізом у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №25 з 27.01 по 31.01 проходив тиждень біології та природознавства за участю учнів 1-11 класів.

Детальніше: Тиждень біології та природознавства