Упродовж тижня команда учителів Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №25 брала участь у Чемпіонаті працівників освіти з мініфутболу 2020 року. У кущових змаганнях футболісти виявилися лідерами своєї групи, а у фінальному колі з блискучим рахунком здолали команди НВК №26 та ЗОШ №28. Вітаємо наших спортсменів із перемогою.

Детальніше: Чемпіонат працівників освіти з мініфутболу 2020 

По-весняному світло й тепло було у переддень канікул у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №25. І не лише тому, що Весна узяла верх над холодом та за календарем увійшла в свої права. А ще й тому, що кожен школярик поспішав додому, підготувавши слова найкращих вітань для своєї мами, бабусі, сестрички із прийдешнім святом.

Детальніше: Святкові сувеніри

Тиждень української мови та літератури у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №25 став для учнів та вчителів справжнім святом торжества поетичного слова та рідної мови. Аби залучити школярів до плідної та водночас корисної діяльності педагоги запропонували своїм вихованцям інноваційні прийоми й техніки, які близькі та цікаві учням.

Детальніше: Шевченківський тиждень у ЗОШ №25

Уже традиційним у Рівненській загальноосвітній школі № 25 І-ІІІ ступенів стало проведення шкільного конкурсу дитячої творчості «Срібний апельсин. Був проведений «пошук» талантів, а їх виявилося багато. Найактивнішими учасниками конкурсу стали учні 5-6 класів.

Детальніше: «Срібний апельсин»

Є у 5-А класі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №25 спортсменка, яка повернулася із медалями найвищої проби із Всеукраїнського фестивалю національних бойових мистецтв «Дніпрові пороги».

Детальніше: Дівчина-боєць