Гарна пора року зима - чарівна і казкова. Земля відпочиває під білим килимом, все засинає, лід охоплює річки.
Снігові пейзажі радують за вікном. Світ навколо здається неосяжним та безтурботним. Однак поруч з нами є ті, хто вкрай потребує допомоги. Саме тому, за підтримки батьків, ми провели екологічний десант "Нагодуй птахів". Зі щирим серцем та відкритими від захоплення очима діти виготовили годівнички і радо потішили птахів поживою.

Детальніше:  Екологічний десант "Нагодуй птахів" 

Пуантилізм - це цікавий і незвичайний напрям в живописі. Походить від слова " пуанти"- взуття балерини, які залишають крапки. Винахідниками були французькі художники Жорж Сера, Поль Сіньяк та інші.

Детальніше: Знайомство з пуантилізмом 

...Народилась Україна Нова,
Небувала, чиста, як дитя,
Україна Зоряної Мови,
Україна Божого Буття!


Сьогодні ми святкуємо річницю проголошення Соборності нашої держави. Учні 1-А класу плідно  попрацювали та виготовили тематичну стіннівку.

Детальніше: ...Народилась Україна Нова 

Вчи.юа - це онлайн платформа, де учні початкової школи всієї України вивчають математику в інтерактивній формі. Здобувачі знань 1-А класу також випробовують свої знання, та мають уже перші здобутки.

Мариніна Л.В.

учитель початкових класів

До складу батарейок входять важкі метали. Часто це свинець. Проте є і кадмій, і навіть ртуть... Ці всі метали потрапляють в землю, зрештою до ґрунтових вод, забруднюють навколишнє середовище і шкодять організму людини. Щоб створити навколо себе безпечне середовище та допомогти планеті, учні 1- Б класу скористались спеціальним контейнером для збору використаних елементів живлення, що тепер знаходиться у приміщенні ЗОШ №25.

Детальніше: Батарейки, здавайтеся!