З 08 по 12 квітня  2019 року в школі проходив тиждень фізики, мета якого підвищити інтерес до вивчення фізики, формувати у учнів уявлення про роль фізичної науки в житті суспільства, збагатити кругозір та інтелект учнів додатковими знаннями. Протягом тижня в доступній ігровій формі проводилися заходи з фізики.

Детальніше: Підсумок проведення тижня фізики 2019 

Згідно із планом роботи школи на 2018–2019 навчальний рік з 11.02.2019 по 22.02.2018 року в Рівненській загальноосвітній школі                 І-ІІІ ст. №25 був проведений Тиждень педагогічної  майстерності. Організовано його було з метою  підвищення фахового рівня педагогічних працівників, поширення перспективного педагогічного досвіду, відпрацювання навичок готовності вчителів до впровадження в практику  освітньої виховної діяльності інноваційних технологій, демонстрування та обміну рекомендаціями курсової підготовки, підвищення рівня самоосвіти педагогів, ознайомлення з результатами роботи вчителів, які атестуються.

Детальніше: Тиждень педагогічної  майстерності

З 24 вересня по 28 вересня в школі  проходив тиждень хімії.

Протягом тижня були проведені конкурс хімічних газет « Хімія навколо нас» - для учнів 7-8 класів; «Значення розчинів » - 9 класи ;

Детальніше: Підсумок проведення тижня хімії 2018

Інноваційна діяльність – це гарно організована, раціональна і систематизована робота

А.Друкер

15 березня на базі ЗЗСО № 25 проходив міський семінар вчителів суспільствознавчих дисциплін «Використання нових освітніх технологій навчання на уроках суспільствознавчих дисциплін в умовах реформування освітньої галузі».

Методист КУ «Рівненського міського методичного кабінету» Грещук Т.М. ознайомила учасників з новинками сучасної школи та завданнями, які стоять перед педагогами суспільствознавчих дисциплін у реаліях сучасної історії.

Детальніше: Міський семінар учителів суспільствознавчих дисциплін

13 березня 2018 року Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 25 Рівненської міської ради гостинно приймала у своїх стінах учасників методичного об’єднання учителів фізичної культури. На початку роботи усіх присутніх привітав Іщук І.М., методист КУ «РММК» з позашкільної освіти та експериментальної роботи. А далі до найактивнішої участі у методоб'єднанні долучилися педагоги закладу.

Детальніше: Методоб’єднання учителів фізичної культури