«Пізнання починається зі здивування», - під таким девізом у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №25 з 27.01 по 31.01 проходив тиждень біології та природознавства за участю учнів 1-11 класів.

Детальніше: Тиждень біології та природознавства 

Цікава, весела, багата,

Для нас ти приходиш, як свято!

У барвах зими, а чи літа

Даруєш бажаючим квіти,

Тепло, насолоду читання.

Ти здійснюєш  мрії й бажання!

Близька і далека, цікава натура –

Моя зарубіжна література.

Детальніше: Тиждень зарубіжної літератури - 2020 

З 08 по 12 квітня  2019 року в школі проходив тиждень фізики, мета якого підвищити інтерес до вивчення фізики, формувати у учнів уявлення про роль фізичної науки в житті суспільства, збагатити кругозір та інтелект учнів додатковими знаннями. Протягом тижня в доступній ігровій формі проводилися заходи з фізики.

Детальніше: Підсумок проведення тижня фізики 2019 

Згідно із планом роботи школи на 2018–2019 навчальний рік з 11.02.2019 по 22.02.2018 року в Рівненській загальноосвітній школі                 І-ІІІ ст. №25 був проведений Тиждень педагогічної  майстерності. Організовано його було з метою  підвищення фахового рівня педагогічних працівників, поширення перспективного педагогічного досвіду, відпрацювання навичок готовності вчителів до впровадження в практику  освітньої виховної діяльності інноваційних технологій, демонстрування та обміну рекомендаціями курсової підготовки, підвищення рівня самоосвіти педагогів, ознайомлення з результатами роботи вчителів, які атестуються.

Детальніше: Тиждень педагогічної  майстерності

З 24 вересня по 28 вересня в школі  проходив тиждень хімії.

Протягом тижня були проведені конкурс хімічних газет « Хімія навколо нас» - для учнів 7-8 класів; «Значення розчинів » - 9 класи ;

Детальніше: Підсумок проведення тижня хімії 2018