Гаврилюк Анастасію, ученицю 9 класу, з ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (вч. Кравчук О.В.)

Висоцького Сергія, учня 9 класу, з ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (вч. Городна О.В.)

Мартинюка Назара, учня 11 класу, з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (вч. Городна О.В.)

Карпець Анну, ученицю 11 класу, з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вч. Ріднік Т.М.)

Яремчук Мілену, ученицю 10 класу, з ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вч. Любчик Н.Г.)

Боровець  Анну, ученицю 7 класу, з ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вч. Вуйтік Н.М.)

Степанович Карину, ученицю 8 класу, з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вч. Романюк Г.В.)

Прокопчука Романа, учня 9 класу, з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вч. Лінчук Л.А.)

Прокопчука Романа, учня 9 класу, з ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (вч. Радчук В.О.)

Прокопчука Романа, учня 9 класу, з ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (вч. Булкіна І.М.)

Тагієву Назрін, ученицю 11 класу, з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (вч. Булкіна І.М.)

Бадзян Аліну, ученицю 9 класу, з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії (вч. Хоміч М.І.)

Зелінського Гліба, учня 6 класу, з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (вч. Кравцова В.П.)

Маліщука Арсена, учня 7 класу, з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (вч. Малис І.В.)

Березу Миколу, учня 9 класу, з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії(вч. Ковальчук Н.О.)

Паляднік Вікторію,  ученицю 10 класу, з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії(вч. Мартинюк М.А.)

 

Гаврилюк Анастасію, ученицю 8 класу, з ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання 

Висоцького Сергія, учня 8 класу, з ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

Кухарук Юлію, ученицю 8 класу, з ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Яремчук Мілену, ученицю 9 класу, з І місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури 

Карпець Анну, ученицю 10 класу, з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури 

Гаврильчука Володимира, учня 7 класу, з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики 

Прокопчука Романа, учня 8 класу, з ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики

Кондратюк Анастасію, ученицю 7 класу, з ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

Бадзян Аліну з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії

Жук Богдану з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіди з географії

Єфімчук Марію, ученицю 11 класу, з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії

Березу Миколу, учня 8 класу, з ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії

 

Паляднік Вікторію, ученицю 9 класу, з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії

Чібізова Віталія, учня 11 класу, з І місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (вч. Радчук В.О.)

Гайдиш Наталію, ученицю 11 класу, з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури  (вч. Лінчук Л.А.)

Ільчук Ірину, учницю 9 класу, з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вч. Любчик Н.Г.)

Карпець Анну, ученицю 8 класу, з ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови (вч. Грібінчак В.П.)

Сукач Вікторію, ученицю 10 класу, з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії (вч. Рачковська М.М.)

Яремчук Мілену, ученицю 7 класу, з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (вч. Булкіна І.М.)

Яремчук Мілену, ученицю 7 класу, з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (вч. Малис І.В.)

Чепурко Олега, учня 8 класу, з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (вч. Кравцова В.П.)

Веремйову Юлію, ученицю 8 класу, з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (вч. Люшина В.М.)

Новак Марію, ученицю 10 класу, з ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (вч. Кравчук О.В.)