Розпорядженням Рівненської Міської Ради народних депутатів від 24 червня 1987 року  за № 372 в м. Рівне була відкрита нова середня школа № 25 на 1668 учнівських місць з 1 липня 1987 року за адресою по вул. Юр’єва, 17 (а з 1991 р. – Євгена Коновальця).

Новий освітній заклад почав свою діяльність в новому районі міста, який тільки розбудовувався. «Школа на пустирі» - так називалась стаття в газеті «Червоний Прапор» про відкриття нової школи за числом 25.  На 1987 р. школа працювала в одну зміну з кількістю учнів 1300, учителів – 120. Пустирі довкола школи поступово заповнювалися новими будинками, заселялися, і вже в наступному 1988-1989 н.р., навчання велося у дві зміни. У 2002-2003 рр. у школі – уже 101 клас, де навчалося 3420 учнів у три зміни. Тоді, у 80-90-х роках минулого століття школа за числом 25 була найбільша школа в місті, області, державі. Вчила школа в режимі трьох змін. Першим директором школи була Віра Василівна Кисельова – вчитель методист, відмінник освіти, чудовий, талановитий педагог і керівник. „Щоб досягти великого, треба почати з малого” - і Віра Василівна разом з вчителями і учнями піднімала школу, створювала атмосферу бажання вчитися, творити і жити.

Талановиті педагоги нашої школи змогли навчити і виховати  не одне покоління творчих і здібних учнів.

1994 рік – учитель хімії Галина Іванівна Кравченя робить школу відомою на всю Україну і дає призера IV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії, а потім 1995/1996 рік і її випускник Іван Огороднік здобуває Соросівську стипендію на черговому турнірі юних хіміків. Впродовж 10 років вихованці вчителя-методиста Кравчені Г.І. були призерами II, III етапів Всеукраїнських олімпіад з хімії.

Вчитель трудового навчання Валентина Миколаївна Жалобна в 2007 році стає лауреатом заключного Всеукраїнського конкурсу  «Вчитель року» в номінації  «трудове навчання». Роботи з вишивки, бісеру, мозаїки прикрашають школу завдяки невтомній праці з вихованцями вчителів Жалобної Валентини Миколаївни, Кравчук Оксани Василівни.

Вихованці вчителя французької мови Новальчук Лариси Михайлівни підкоряють Еверест разом з друзями з Нідерландів, знаходять спільні інтереси з переможницею конкурсу Євробачення Русланою.

1997 рік – вчитель фізкультури Заєць Богдана Лук’янівна виводить дівочу команду школи з волейболу в  призери міста і області. Команда встановила рекорд у місті, адже дівчата різних випусків дев’ять років поспіль посідали І-е місце в місті серед усіх шкіл, 6 років були чемпіонами Рівненської області і увійшла в трійку найкращих команд.

За 25 років школа випустила 3941 дев’ятикласників  і 2032 одиннацятикласників, з них з золотою медаллю – 49 учнів, з срібною - 22.
Ми хочемо розповісти про деяких випускників нашої школи.
   Мистецька спрямованість інтересів учнівської молоді виводить їх на такі престижні державні конкурси як «молоді таланти України».
   В 2007 році в м. Києві проходив конкурс огляд „Нові імена України”. організований Українським фондом культури з метою підтримки творчої молоді. Випускниця нашої школи  Марина Євчук стала лауреатом цього конкурсу і завоювала медаль конкурсу. „Солом’яне диво”, ”картини, що здатні осявати душу”- так називають роботи Марини ті, хто їх бачив. Марина є учасницею міських конкурсів учнівської творчості, дипломанткою обласного конкурсу „Єднаємо зусилля на добрі справи”.
   Лідія та Орися Саливанюк. Лідія ставала неодноразово переможницею конкурсу ім. Анатолія Єрмака. Цей конкурс  є продовженням Міжнародного конкурсу з української мови ім.. П. Яцика, конкурс на зрілість і розуміння молодим поколінням того, що є основою патріотизму. Лідія щиро любить Україну, пишається своїми родичами – незламними патріотами. Вона написала оповідання „Мужня духом”. Де звучать такі слова: „Я вірю у свої сили й знаю, що буду використовувати кожну мить для боротьби за нове життя, за новий справедливий світ!”
   Патріотичний дух вітав і на Майдані в м. Києві в 2005 році, коли наші учні, випускники, вчителі разом з всім українським народом відали свої голоси і свої серця новим змінам у житті. Новій Україні, Ліда і Орися надрукували свої враження у виданні, яке вийшло англійською мовою „ Молодий голос Нової України”.
   Горпенюк Ольга – випускниця 2005 року, учасниця клубу „Поєтарх”. Ольга переможниця конкурсу „Коли рядки диктує почуття”. Друкувалась в альманасі „ Наше коло”. Є автором творів: „ Коли я була геніальною”, „Світ очима дитини”, „Синдром набутого дефіциту кохання” та багатьох інших.
   Учні нашої школи активно беруть участь у Всеукраїнському конкурсі „ Свій голос віддаю на захист природи”, в учнівських громадських читаннях „Я голосую за мир”.
 "Творчість породжує талант” – так ми назвали фоторепортаж участі наших учнів в житті  школи і міста: конкурс „Міс чарівність”. Новорічні вечорниці, Екологічна варта „Свіжий вітер”, фестиваль „Юний пожежник”, КВК, виступи драматичного гуртка під керівництвом Галини Вікторівни Романюк та багато інших цікавих, пізнавальних конкурсів, акцій в яких наші учні показали справжній талант, творчість  і своє бажання змінити світ на краще!
   Школа  стала найулюбленішою школою мікрорайону „Північний”. Школа має два найпопулярніши стадіони, найсучасніший тренажерний зал, тренажерний майданчик під відкритим небом.

Школа , яка виховала, навчила читати й писати чемпіонку світу з плавання Анну Хлістунову, призера світового чемпіонату з кульової стрільби Олега Омельчука, майстра спорту з боротьби дзюдо Іванну Крупеню,  чемпіонок України з бейсболу Тетяну Бондар та Олесю Кроку. Вихованці школи Клямар Олексій та Куцмус Андрій – є чемпіонами Європи з пляжного волейболу серед юнаків.
   Продовження шкільної історії за вами!